Visos kategorijos
Apie

Apie Uplift

Unikalus verslo modelis. Mes neparduodame tiesiogiai galutiniam vartotojui. Kiekvienas pardavėjo poreikis yra vienas iš svarbiausių mūsų rūpesčių. Kiekvienas projektas ar pasiūlymas yra pritaikytas. Kasdien nuolat diegiame naujoves, siekdami užtikrinti sėkmę augančioje rinkoje.

Kas mes esame?

5 metus pradėjome Uplift, tikslas buvo pagaminti puikų stovimą stalą už neįtikėtiną kainą ir papildomai pateikti visapusiškus baldų sprendimus. Projektavimas, įrankiai, sertifikavimas, laikas... Šiandien visi gaminiai yra patvirtinti su ISO9001, CE, TUV, BIFMAx5.5 ir UL sertifikatais. 30 ir daugiau dizaino patentų, kurie neleidžia kitiems parduoti panašaus produkto tiesiogiai konkuruojant su mūsų platintojais. Unikalus verslo modelis. Mes neparduodame tiesiogiai galutiniam vartotojui. Kiekvienas pardavėjo poreikis yra vienas iš svarbiausių mūsų rūpesčių. Kiekvienas projektas ar pasiūlymas yra pritaikytas. Kasdien nuolat diegiame naujoves, siekdami užtikrinti sėkmę augančioje rinkoje.

Vystymosi istorija

Mūsų ištekliai ir pastangos yra skirtos padėti klientams kurti ir kurti savo prekės ženklus ir verslą, o klientų nauda yra mūsų sprendimo centre.

2008

2008

Įstojo į lakštinio metalo pramonę

Devinas, mechaninės gamybos specialybės generalinis direktorius, turintis tvirtų teorinių žinių, pradėjo dirbti lakštinio metalo gamybos įmonėje 2008 m. Darbo metu Devinas visapusiškai panaudojo įgytas žinias, kad galėtų sunkiai praktikuotis ir netrukus gavo paaukštinimo galimybę tapti vadovu.

2013

2013

Houdry įkūrė

Turėdamas 6 metų gamybos ir valdymo patirtį lakštinio metalo pramonėje, Devin pradėjo steigti savo įmonę Houdry. Buvusi įmonė suteikė Houdry tvirtą paramą tiek gaminių, tiek technologijų srityje. Tada Devin pradėjo vykdyti lakštinio metalo gaminių importo ir eksporto verslą ir pasiekė gerų rezultatų.

2014

2014

Sukurtas naujas produktas – stovimas stalas

Mums lakštinio metalo toli gražu neužtenka. Todėl pradėjome atlikti rinkos tyrimą ir pasirinkti tinkamą produktą, kuris papildytų mūsų asortimentą. Atlikę nuodugnius rinkos tyrimus, nustatėme, kad reguliuojamo aukščio stalas turi labai didelę potencialią rinką. Taigi pradėjome dirbti su produktų tyrimais, aukštos kokybės tiekėjų atranka, rinkos skatinimu ir kt. Gavome puikių atsiliepimų iš rinkos, o bendri bendrovės pardavimai taip pat labai pagerėjo.

2018

2018

Įkurta išmaniųjų baldų gamykla ir vidinis tyrimų ir plėtros centras

Laikui bėgant, stovimas stalas tapo vis populiaresnis. Planavome investuoti į išmaniųjų baldų fabriko steigimą ir jis buvo baigtas 2018 m. Tuo pat metu buvo įkurta nauja įmonė „Uplift“ ir į TIMOTION (pramonės TOP20) pasamdyti daugiau nei 2 metų pramonės patirtį turintys inžinieriai ir technikai. sukūrėme pirmąjį elektrinį stovimą stalą, kuris mūsų įmonei atvėrė naują skyrių. Tais pačiais metais dalyvavome pirmojoje tarptautinėje parodoje Dubajuje, kurioje demonstravome savo 5 kategorijų gaminius (dviejų variklių stovimas stalas, vieno variklio stovimas stalas, L formos stovimas stalas, darbo vieta su nugara ir rankinis alkūninis stovimas stalas). tarptautiniams klientams ir sėkmingai užmezgė daug verslo bendradarbiavimo.

2021

2021

Gamykla išplėsta

Didėjant užsakymams dabartinės gamyklos ploto toli gražu neužteko. 2021 m. investavome į gamyklos išplėtimą nuo pradinės daugiau nei 2,000 7,000 kvadratinių metrų iki daugiau nei XNUMX XNUMX kvadratinių metrų šiandien, pridėjome kelias gamybos linijas ir įdiegėme pažangias mašinas ir įrangą, kad sutrumpintume užsakymų įvykdymo laiką, pagerintume kokybės kontrolės procesą ir galiausiai. pagerinti gaminių kokybę.

2022

2022

Nauja sritis – gyvenimas be kliūčių

Šiuo metu mūsų įmonė turi stiprių tyrimų ir plėtros galimybių. Be stovinčio stalo, mes visiškai išnaudojame elektrinio kėlimo technologijas ir pradedame įsilieti į namų lauką, kurdami gyvenimą be kliūčių, įskaitant spinteles be kliūčių, kriaukles be kliūčių, židinį be kliūčių ir kitus gaminius. Mes siekiame padėti žmonėms su negalia ir vyresnio amžiaus žmonėms lengvai susidoroti su kasdienėmis problemomis.

2008
2013
2014
2018
2021
2022

ekskursija

Kokybės kontrolė

Kokybė visada buvo pirmasis prioritetas

Naujų produktų kūrimo kokybės kontrolė

Mėginio bandymas

Produktų kūrimas ir projektavimas stengiasi patenkinti klientų poreikius, tuo pačiu užtikrinant gaminio praktiškumą ir patikimumą bei atliekant išsamius pavyzdžių funkcinius testus, siekiant patikrinti ir išspręsti visas galimas problemas.

Kokybės kontrolė
Kokybės kontrolė

Masinės gamybos kokybės kontrolė

Visada laikykitės standartizuoto proceso

01 Ateinanti patikra
Ateinanti patikra

Atvežamoms gaminio medžiagoms taikomas tam tikras mėginių ėmimo patikrinimų procentas pagal nacionalinius standartus.

02 Vykdomas patikrinimas
Vykdomas patikrinimas

Gamybos proceso metu bus atliekamos įvairios patikros formos.

03 Pusgaminio apžiūra
Pusgaminio apžiūra

100% kolonėlės bandymo patikra, 5% kitų priedų mėginių ėmimo patikra.

04 Patikrinimas baigtas
Patikrinimas baigtas

Kai gamyba bus baigta, 5% gaminio bus surinkta mėginių ėmimo patikrinimui.

05 Išvažiuojamoji apžiūra
Išvažiuojamoji apžiūra

Prieš išsiunčiant bus patikrintas produkto kiekis ir išorinė pakuotė.

Sertifikatas įrodo, kad esame kvalifikuoti

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Pagrindinė rinka

Šiuo metu jos produktai eksportuojami į daugiau nei 50 šalių ir regionų, ypač į Europą, Ameriką ir Australiją.

  • 50

    Eksporto šalis

  • 10

    Vadovaujantis rinkai

Pagrindinė rinka
Vokietija
australas
JAV

Britanija

Danija

Nyderlandai

Belgija

Lenkija

Suomija

Lietuva

Ukraina

Singapūras

Pietų Korėja

Japonija

Kanada